تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

فالون گونگ _ قسمت سوم(تمرینات)

  راهی به سوی سکوت درون

   

  تمرینات فالون دافا:

   تمرین کنندگان فالون گونگ نه تنها به سرعت توان انرژی (توان _ گونگ) خود را و قابلیت ماوراطبیعه خود را قوی می کنند بلکه در مدت بسیار کوتاهی یک فالون بسیار قدرتمند را در خود رشد می دهند. زماني كه فالون شكل گرفت بطور خودكار مدام شروع به چرخش در قسمت پائين شكم شده پيوسته شروع به جذب انرژي آسماني مي نمايد، كه بعد تبديل به انرژي تزكيه بنتی (بودن واقعی) تمرين كننده ميشود تا به هدف قانون خلوص تمرين كننده برسد.

   فالون گونگ شامل پنج سري تمرين مي باشد: (با کلیک کردن بر روی هر گزینه، ویدیو تمرین مربوطه را دانلود نمایید)

  1-      تمرين بودا هزاران دست را نشان ميدهد

  2-      تمرين حالت ايستادن فالون مثل يك ستون

  3-      تمرين نفوذ در دو منتهي اليه كيهاني

  4-      تمرين چرخش بهشتي فالون

  5-      تمرين راه قدرتمند كردن قدرت فوق طبيعي

    

  چند نکته اساسی که برای انجام تمرینات فالون گونگ حتما باید مورد توجه قرار بگیرد:

  1- پنج گروه تمرين فالون گونگ را مي توان پشت سر هم يا انتخابي انجام داد . معمولا اولین دسته تمرین ابتدا برای سه مرتبه انجام ميشود. اگر چه می توان ديگر دسته هاي تمرين را قبل از تمرين اول انجام داد، يا آنكه هر كدام جداگانه انجام شود.

  2- هر حركت بايد با دقت و با آهنگ انجام شود . حركت دستها و بازوان به بالا و پائين، عقب و جلو، چپ و راست بايد نرم، بدون عجله، آرام و طبيعي انجام پذيرد، نه خيلي تند نه خيلي آهسته.

  3- تمرينات را تحت كنترل ضمير خود آگاه انجام دهيد . فالون گونگ ضمير خود آگاه را تزكيه مي كند . از روي قصد تكان نخوريد. در صورت تكان خوردن خود را كنترل كنيد. اگر لازم شد چشمان خود را باز كنيد.

  4- بدن خود مخصوصا زانوان و باسن را راحت نگاه داريد. اگر بدن را سفت نگاه داريد كانالها بسته خواهند شد.

  5- در هنگام تمرين حركات بايد آرامش بخش و طبيعي، بدون پيچيدگي و راحت، داراي ارتباط و آزاد، محكم اما ملايم، كمي قوي اما نه سخت و محكم باشند تا اثر بهتري باقي بگذارند.

  6- تمام شدن هر تمرين پايان حركات مي باشد نه پايان تمرين . تنها كاري كه بايد انجام دهيد، اين است كه دستها را به هم (جیین) متصل کنید، این یعنی پایان حرکات. تمرینات را با ینیان (Yinian از روی قصد) تمام نکنید، چون چرخش قانون هرگز پایان نمی پذیرد.

  7- كساني كه بيمار و يا ضعيف اند مي توانند بر اساس حالت بدني خود تمرين كنند . آنها ممكن است تمرين كمتري انجام دهند و يا يك دسته از تمرينات را براي انجام انتخاب كنند . آنها ممكن است با حالت چهار زانو به جاي حركت ايستاده تمرين را انجام دهند. به هر حال تمرين نبايد قطع شود.

  8- هيچگونه الزام خاصي براي محل، زمان و جهت براي انجام تمرين وجود ندارد، ولي تميزي و ساكتي محل ترجيح داده ميشود.

  9- تمام اين تمرينات بايد بدون فكر انجام شود . تمرينات هرگز از مسير خود منحرف نمي شود . فالون گونگ را با ديگر راههاي تزكيه مخلوط نكنيد و گرنه فالون از شكل اصلي خود خارج ميشود.

  10- زماني كه احساس كرديد ورود به مرحله آرامش غير ممكن است، امكان اين وجود دارد كه نام استاد را زير لب زمزمه كنید با گذشت زمان شما قادر خواهيد بود كه وارد مرحله آرامش شويد.

  11- در هنگام تمرين امكان بوجود آمدن عذاب و سختي وجود دارد . اين بدان معني است كه شما كارماها را پس ميدهيد . همه كارما دارند . هنگامي كه احساس ناراحتي مي كنيد، فكر نكنيد ناخوش هستيد . براي ازبين رفتن كارما و هموار كردن راه تزكيه، بعضي از عذاب ها ممكن است زودتر يا ديرتر اتفاق بيفتد.

  12- در مراحل اوليه تمرين، اگر شما نمي توانيد چهار زانو بنشينيد، ممكن است به لبه يك صندلي بنشينيد با اين عمل مي توانيد به همان اثر چهار زانو نشستن برسيد . اما به عنوان يك تمرين كننده بايد قادر به نشستن چهار زانو در هنگام تمرين باشيد . با گذشت زمان شما موفق خواهيد شد.

  13- اگر در حال تمرين تزكيه آرام، تصاوير يا صحنه هائي را ديديد، هيچگونه توجهي به آنها ننمائيد و تمرين را ادامه دهيد . اگر تمرين شما با تصاوير يا احساس ترسناكي مختل شد، با خود جمله : من بوسيله استادم محافظت ميشوم، من از چيزي نمي ترسم را بگوئيد. براي شما اين امكان نيز وجود دارد كه نام استاد را زير لب زمزمه كنيد و به تمرينات خود ادامه دهيد.

  منبع: وبلاگ سکوت درون

   بدیهی است که ذکر روشهای یاد شده در جهت نیل به "سکوت درون" به معنای تایید مکتب یا آیینی که آن روش را معرفی کرده است نمی باشد. همانطور که برای استفاده از نظریه اینشتین نیاز نیست مثل او یهودی باشیم. و اینکه ما صرفا به معرفی انواع روش ها می پردازیم و این به معنای تایید این روش ها نیست و مسئولیت استفاده از آنها بر عهده خود خواننده گرامی می باشد. با تشکر


  این مطلب تا کنون 58 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 28 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160027
 • بازدید امروز :256443
 • بازدید داخلی :26525
 • کاربران حاضر :224
 • رباتهای جستجوگر:360
 • همه حاضرین :584

تگ های برتر