خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فالون گونگ _ قسمت هشتم و پایانی(پاسخ به سوالات مرتبط با سکوت درون)

  راهی به سوی سکوت درون

  پاسخ به سوالات رهروان فالون گونگ در زمینه کسب سکوت درون:

   

  چگونه می توانم به سکوت برسم در حالی که تمرین می کنم؟ آیا این وابستگی است اگر به مشکل کاری ام در حین  تمرین فکر کنم؟

  سودمندي را آسان بگير، و سعي كن كه فكري آشكار و پاك در تمام مدت داشته باشي . اگر مي دانستي كه چه موقع امتحاني خواهد آمد و به چه شكلي، ديگر آن امتحاني نبود . امتحانات معمولا بطور ناگهاني مي آيند . اگر مصمم هستي، امتحاني نخواهد بود كه نتوان آن را گذراند . اين نشا نه اي است از چگونگي بالا بودن شين شينگ تو . فقط زماني كه تو وابستگي هايت را از دست داده اي، شين شينگ خود را بالا برده اي، و هيچ درگيريي نداري، نفرت يا افكار مزاحم، آنوقت مي تواني در مورد مديتيشن شروع به صحبت كني . اگر هنوز هم قادر نباشي به سكوت راه بيابي، تص ور كن كه شخص ديگري هستي و فكر كن آن افكار به تو تعلق ندارند، هر چقدر كه آنها آشفته باشند . سعي كن كه خودت را از آن افكار آزاد كني و آنها را به حال خودشان بگذاري . بعضي ها خواندن نام بودا يا شمارش را پيشنهاد مي كنند. تمام اينها به تمرين كردن كمك مي كند . روش تزكيه ما ضروري نمي داند كه تو توجه خود را به چيزي معطوف كني، اما تو بايد آگاه باشي كه تمرين مي كني . اين گناه نيست كه به مشكلاتي كه در كارت ظاهر مي شوند فكر كني . آن يك وابستگي محسوب نمي شود، زيرا آن با علائق شخصي ات رابطه اي ندارد . من راهبي را مي شناسم، كه دانش زيادي در باره تزكيه دارد . بعنوان راهب بزرگ يك معبد، او مجبور است كه كارهاي زيادي را انجام بدهد . اما وقتي كه او مديتيشن مي كند، آن مسائل را به كنار گذاشته و به هيچوجه به آنها فكر نمي كند .اين همچنين موفقيتي است در تزكيه . موقعي كه واقعا تمرين مي كني، اي ن امكان براي تو وجود دارد كه ذهنت را از تمام افكار خالي كني بدون اينكه هيچ گونه عقيده خودخواهانه و ملاحظاتي شخصي داشته باشي.

    

  آنهایی که به وسیله فوتی(Futi) تسخیر نشده اند می توانند با بالا بردن شین شینگ خود از تسخیر شدن خود جلوگیری کنند؟ چه باید کرد اگر شخص در حال حاضر به وسیله فوتی تسخیر شده است؟ چگونه می توان از دست آنها رها شد؟

  يك راه ارتدكس بر صدها راه نادرست غلبه مي كند . تو فا را امروز بدست آورده اي. از امروز ببعد، چيزي از آنها اگر منفعت هم داشته باشد قبول نکن. وقتي آنها به تو پول و شهرت مي دهند، تو احساس خرسندي مي كني و در نزد ديگران نشان داده و مي گويي نگاه کن من چقدر لایقم! اما وقتي كه احساس بدي داري و نمي تواني سختي ها را تحمل كني، از پيرت مي خواهي كه تو را معالجه كند . چرا از آنها آن مزيت ها را قبول كردي؟ من نمي توانم در اين مسائل مداخله كنم زيرا تو خودت آن مزيت ها را كه آنها بتو داده اند قبول كرده اي.

  به اين شكل نيست كه تو فقط مي خواهي مزيت ها را بگيري . اگر آنها را نمي خواهي برطبق آنچه كه پيرت بتو گفته است تزكيه كن . در فكرت درست باش، و در تصميمت جدي، و ارواح پليد خواهند ترسيد . وقتي تو مزيت هاي آنها را نخواهي، آنها مجبورند تو را ترك كنند. اگر همچنان آنها تو را تسخير كرده اند، كارهاي پليدي انجام مي دهند پس، من دخالت خواهم كرد . تكاني از دست من بطور كلي در يك لحظه آنها را ناپديد خواهد كرد. اما فايده اي ندارد اگر تو مزيت هايي كه آنها به تو پيشنهاد مي كنند دريافت كني.

   

  آیا اگر فرد در یک پارک تمرین کند به وسیله فوتی تسخیر می شود؟

  من چندين بار به شما گفته ام آنچه را كه ما تزكيه مي كنيم قانون ارتدكس است و يك فكر درست بر صدها فكر پليد غلبه مي كند .تا آنجايي كه تو رهرويي از قانون ارتدكس هستي و فكر خود را خالص نگه مي داري، هيچ چيزي قادر به تسخير تو نيست. فالون چنان چيز فوق العاده اي است كه چيزهاي بد وقتي به آن نزديك مي شوند احساس ترس مي كنند، چه برسد به اينكه پهلوي آن باقي بمانند . اگر تو به آن باور نمي كني، برو و در جاهاي ديگر تمرين كن، خواهي فهميد كه آنها از تو مي ترسند. اگر من تعداد كساني را كه بوسيلة فوتي

  تسخير شده اند بتو بگويم، تو خواهي ترسيد . خيلي از مردم فوتي دارند . چه مي خواهي بدست آوري از طريق ادامة تمرين وقتي كه به هدفت در مورد از بين بردن بيماريها و سلامتت رسيده اي؟ اگر فكر درستي نداري، با چنان مشكلاتي برخورد خواهي كرد . به هر حال، آن اشخاص را نمي توان ملامت كرد، زيرا آنها اين اصول را نمي دانند . يكي از هدفهاي من براي عمومي كردن اين جريان اين است كه به حل اين مشكل كمك كنم و تمام چيزيهاي نادرست را درست كنم.

   منبع: فالون گونگ_ لی هنگجی

  منبع: وبلاگ سکوت درون

   پایان

   

  بدیهی است که ذکر روشهای یاد شده در جهت نیل به "سکوت درون" به معنای تایید مکتب یا آیینی که آن روش را معرفی کرده است نمی باشد. همانطور که برای استفاده از نظریه نسبیت اینشتین نیاز نیست مثل او یهودی باشیم. و اینکه ما صرفا به معرفی انواع روش ها می پردازیم و این به معنای تایید این روش ها نیست و مسئولیت استفاده از آنها بر عهده خود خواننده گرامی می باشد. با تشکر


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : خواهي ,وقتي ,سکوت ,مزيت ,تزكيه ,تمرين ,سکوت درون ,وسیله فوتی ,معنای تایید ,قانون ارتدكس ,فوتی تسخیر ,
  فالون گونگ _ قسمت هشتم و پایانی(پاسخ به سوالات مرتبط با سکوت درون)

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر